Od ponad 30 lat voestalpine Signaling Poland jako jeden z najbardziej innowacyjnych Pomorskich przedsiębiorstw dba o bezpieczeństwo transportu kolejowego na całym świecie. Firma należy do międzynarodowej Grupy voestalpine Railway Systems z siedzibą w Austrii, lidera technologii w dziedzinie transportu szynowego. W naszym Zakładzie Produkcyjnym w Trąbkach Wielkich produkujemy innowacyjne systemy wspierania transportu kolejowego, min. monitoringu dla taboru i infrastruktury. Rozwiązania i produkty firmy cieszą się uznaniem w sieciach kolejowych na całym świecie. Dzięki nam klienci są zawsze o krok przed konkurencją.

Przykładamy szczególną wagę do zaangażowania, dobrej organizacji pracy, wytrwałości w działaniu,  samodzielności a przede wszystkim umiejętności współpracy opartej na otwartości, szacunku i zaufaniu. Cenimy sobie dystans do siebie, poczucie humoru i zrównoważony rozwój.

MONTER ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Trąbki Wielkie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań Montera Elektronika należeć będzie m.in.:

  • Montaż mechaniczny urządzeń.
  • Weryfikacja poprawności zmontowanych modułów (testy funkcjonalne i optyczne).
  • Testowanie i programowanie gotowych urządzeń.
  • Zgłaszanie problemów pojawiających się w procesie produkcyjnym.
  • Propozycja zmian w produkcie oraz procesie wytwórczym.

Profil kandydata

  • Motywacja wewnętrzna do rozwoju osobistego i zawodowego pozwalająca na podjęcie roli Lidera Linii w przeciągu 6-12 miesięcy.
  • Znajomość części elektronicznych, elektrycznych.
  • Umiejętność lutowania ręcznego.
  • Umiejętność montażu elementów elektronicznych na układach PCB.
  • Posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi (oscyloskop, mierniki, obciążenia prądowe).
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych.
  • Zdolności manualne.
  • Sumienność.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Wykształcenie kierunkowe (technik elektronik/elektryk/mechatronik) lub doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej o podobnym profilu produkcyjnym.

Proponujemy

  • Przygotowanie kandydata do profilu diagnozowania i napraw układów elektronicznych .
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, pracowniczy program zakupu akcji koncernu.

CV prosimy kierować mailowo na adres HR.Signaling-Poland@voestalpine.com z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000)

Klauzula dobrowolna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez voestalpine Signaling Poland sp. z o.o., lecz nie dłużej niż przez 12 miesięcy.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o z siedzibą w Sopocie (81-859) przy ul. Jana z Kolna 26C. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod.sopot@voestalpine.com Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, o ile wyraziła Pani / wyraził Pan zgodę na ich przetwarzanie w przyszłości.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.