W marcu odbyły się Mistrzostwa Szkoły ZSŁ w wyścigach na ergometrach wioślarskich. Do zawodów zgłosiło się 20 śmiałków, byli to reprezentanci klas: 4f, 4aSP, 3i, 2d, 2c, 1b, 1f. Po zaciętej walce na podium zajął: 1 miejsce Daniel Gałęza, 2 miejsce Szymon Ossowski, 3 miejsce Jakub Czapiewski.
Do najlepszej trójki dołączyli Mateusz Filimoniuk, Wojciech Hłasko, Jan Kamrowski, Michał Korwel, Jan Kucharski (R) i wspólnie w dniu 31.03.2023r w Hali ZSO nr 6 zajęli III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Gdańska w Wioślarstwie Halowym. W tej również imprezie wystartowała reprezentacja ZSŁ dziewcząt, która w składzie Wiktoria Krzysztofińska, Gabriela Dessauer, Julia Grelewicz, Magda Kaczorowska, Amelia Szuba, Wierzbanowska Emilia, Julia Piernicka (R), Weronika Mach (R)  po bardzo wyrównanej walce zdobyła IV miejsce.